info@outletwebstore.hu
+36-94/951-673 - Skype: outlet.webstore
Bejelentkezés
Jelszó:
Kosár tartalma
üres a kosár
Legnépszerűbb termékek

Az Outlet Webstore számára Kereskedelmi Képviselőt keresünk

Kereskedelmi ügynök, üzletszerző, beszerző pozícióba

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány, ruházati eladó végzettség (nem feltétel)
  • Aktív értékesítési tapasztalat elvárás, márkás ruházati termékek piacának ismerete előnyt jelent
  • Magabiztos, minimális angol/német nyelvtudás
  • Jó tervező és szervező képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • B kategóriás jogosítvány, személygépkocsi, PDA / netbook / laptop (nem feltétel)
  • Pozitív személyiség
  • Elkötelezettség
  • Számlaképesség
  • Előnyt jelent otthoni, vagy mobilinternet, internetes reklámok, linkek használata, ismerete

Amit kínálunk:

  • Sávos maximált költségtérítés, értékesítési jutalék, későbbiekben, gépkocsi, laptop használat.
  • A jutalék minden eladott termék után azonnal, -számla ellenében- 2 sávos jutalék rendszer szerint kerül kifizetésre.

Pozíció területe(i):

  Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

  Értékesítő / Területi képviselő / Beszerző

Munkavégzés helye:

Bárhol az országban, távmunkában is végezhető. Preferált körzetek: Vas, Zala, Veszprém megye

Munkakör, tevékenység leírása:

Olyan agilis, jó kommunikációs készséggel rendelkező, aktív eladókat keresünk, akik baráti, munkahelyi, egyéb közösségekben képesek termékeink értékesítésére. Aktív értékesítői végzettség, vagy tapasztalat, elvárás. Olyan személyiségek jelentkezését is várjuk, akik jelenleg utazó, értékesítő munkakörben dolgoznak, számlaképesek, és jelenlegi ügyfelei közt, ez a piaci szegmens nem szerepel, de lehetőséget lát az értékesítésben. Kiváló minőségû, eredeti (original brands) termékkörrel rendelkezünk, a megszokott kereskedelmi árak alatt. Kérem ha felkeltettem érdeklődését, keressen bármelyik elérhetőségünkön.

Önéletrajz beküldése, elképzelt árusítási struktúra:  info@outletwebstore.hu

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk! Jelenlegi € árfolyam: 299.32 Az akciók határozott ideig tartanak!

  Cipő  Karlánc  Nyaklánc  Pénztárca  Szabadidőruha

adidas Cars Verdák Comfort Step Converse Disney Egyéb Ékszer Hirch bio papucsok Kappa Nike Puma reebok Regatta s'Oliver Scholl Szettek Triumph Vans

Csapatoknak, sportolóknak  Üzemeltetõ Adatai  Általános Szerzõdési Feltételek  Adatvédelmi nyilatkozat  Karrier  Oldaltérkép